Grosuplje – Ilirija 49 – 62 (15:7, 10:21, 16:17, 8:17)
Strelke:
Sambolić H. 17, Stojić 12, Ivanuša 10, Sambolić S. 8, Kapelj Sket 7, Strehovec 3, Markova 3, Magister 2, Blatnik, Dakić, Radmanović, Drča Završnik

V Grosuplje smo odšli s 4 točkami zaostanka s prve tekme. Naš cilj je bil, da jih probamo premagati za 5 točk ali več. To nam je tudi uspelo.
Začeli smo sicer slabo in Grosuplje je na začetku tekme povedlo z 12:0. Mi pa smo komaj v šesti minuti dosegli prvi koš, do konca prve četrtine pa razliko zmanjšali na 8 točk. Drugo četrtino smo začeli veliko bolj napadalno in agresivno ter na počitek odšli s tremi točkami prednosti. V drugem polčasu prednosti nismo več izpustili iz rok in tekmo končali z rezultatom 49:62 v našo korist. Še vedno nam največ težav povzročajo podaje, za kar je verjetno kriva tudi nezbranost, ampak to bomo tekom sezone popravili. Veseli me, da punce ob začetni slabši igri in vodstvu Grosuplja za 12 točk niso obupale in so se borile do konca. Celo tekmo so se spodbujale in delovale kot prava ekipa. Punce kapo dol.
Naslednji teden nas čaka še tekma proti Črnomlju in s to tekmo zaključujemo prvi del lige U15.