JEŽICA A – AKSON ILIRIJA A 78 – 74 (17:31, 9:13, 23:19, 29:11)
Strelke: Sambolić S. 22, Sambolić H. 17, Ivanuša 16, Radmanović 12, Magister 4, Kapelj Sket 3, Strehovec, Gudžulić, Kos K., Kos U., Blatnik, Atanacković

Kljub začetnemu vodstu nasprotnic smo se hitro zbrali in prvo četrtino zaključili z 17:31. V drugi četrtini smo vodstvo še povečali in na odmor odšli z 18 točkami prednosti. Drugi polčas smo začeli slabo predvsem v obrambi in nasprotnicam dovolili, da so dosegle preveč lahkih košev. Malo so nam nagajale tudi osebne napake, saj sta dve nosilki imeli na koncu 3. četrtine že po 4 osebne napake. V zadnji četrtini nam v napadu kar ni steklo in žoga ni hotela skozi obroč, nasprotnice pa so se razigrale in na koncu zasluženo zmagale.
Iz tega poraza se bomo lahko marsikaj naučili in že komaj čakamo povratno tekmo 🙂

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)